Dietetyk Medyczny mgr Dominika Dietrich (Stefankiewicz)

Problemami żywienia, dietetyki i zdrowia w sposób całościowy zajmuję się od wielu lat.
gabinet

Tytuł dietetyka medycznego uzyskałam kończąc Uniwersytet Medyczny w Katowicach, gdzie uzyskałam wiedzę medyczną oraz wiedzę z zakresu dietetyki. W zawodzie dietetyka pracuję od wielu lat. Przez lata pracy z indywidualnym pacjentem uzyskałam niesamowite doświadczenie w zawodzie dietetyka.
 Na co dzień pracuję z osobami mającymi kłopoty w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała, jak: nadwaga, otyłość, czy niedowaga oraz z osobami chcącymi zmienić niewłaściwe nawyki żywieniowe na prawidłowe. Przyjmuję także osoby, które cierpią na różne zaburzenia zdrowotne, staram się prawidłową dietą poprawić stan zdrowia pacjentów.
W pracy z pacjentami w pełni wykorzystuję nabytą fachową wiedzę i sprawdzone skuteczne doświadczenie, które pozwala mi na indywidualne podejście do każdego pacjenta w odpowiedni sposób stwarzając atmosferę wzajemnego zrozumienia i zaufania. Profesjonalne działanie i konsekwencja z mojej strony przyczyniają się do tego, że moi pacjenci nie poprzestają na jednym, pierwszym spotkaniu, stąd kolejne wizyty i wzruszające wyznania.
Charakteryzuje mnie ogromna wrażliwość na problemy osób, które się do mnie zgłaszają, każda z tych osób jest należycie wysłuchana, co skutkuje ułożeniem indywidualnej, a co najważniejsze -skutecznej diety.
Kontaktując się ze mną masz pewność, że jesteś pod opieką osoby o wysokich kwalifikacjach z dziedziny leczniczej i profilaktycznej dietetyki, na które składają się odpowiednie wykształcenie, doświadczenie, pełen profesjonalizm, poufność i dyskrecja oraz rzetelne podejście do problemów pacjenta, a także gwarancja z przypisanych diet.

Dietetyk Medyczny mgr Małgorzata Dembińska

Z pracy czerpię wiele radości i satysfakcji. Cieszy mnie każdy sukces pacjentów.


Dietetyk Gdańsk Małgorzata Dembińska


Dyplom magistra dietetyki uzyskałam kończąc Gdański Uniwersytet Medyczny. Swoją wiedzę rozszerzałam przez lata na wielu konferencjach i szkoleniach z zakresu m.in. diety w sporcie, nietolerancji pokarmowych czy żywienia klinicznego.
Przy indywidualnym podejściu do pacjenta uczę jak poprzez zmiany w swoim żywieniu osiągnąć nie tylko spadek masy ciała ale także lepszy efekt terapeutyczny w leczeniu wielu chorób czy dolegliwości. Pokazuję w jaki sposób uporządkować swoje żywienie w dzisiejszych czasach, gdzie nasze życie jest co raz szybsze i nie zawsze znajdujemy na wszystko czas.
Doradzam jaka aktywność fizyczna jest najbardziej wskazana w drodze do zamierzonego celu oraz jak dostosować żywienie pod uprawiany sport. Jadłospisy, które układam to zdrowa, zbilansowana dieta, która pokazuje jak w prosty i smaczny sposób zmienić swoje nawyki żywieniowe na całe życie.
Czerpię wiele radości i satysfakcji z pracy. Na co dzień pracuje z osobami, które starają się osiągnąć prawidłową masę ciała, z osobami chorymi na nietolerancje pokarmowe, ze sportowcami, kobietami w ciąży i karmiącymi piersią a także z dziećmi i ich mamami.
Dzięki profesjonalizmowi, rzetelnej wiedzy oraz indywidualnemu podejściu udało mi się pomóc już wielu osobom.